NOVICE

Tijanić v turški prvoligaški klub

David Tijanić je od včeraj tudi uradno član turškega Göztepeja. Novico so naprej objavili v turškem klubu, ki so Davidu zaželeli dobrodošlico.

Spomnimo, da je Tijanić nekdanji član Triglava, ki mu je omogočil uspešno pot v tujino. V Davidu je strokovno osebje kluba že ob prihodu med orle vidilo izjemen potencial, ki se je kasneje izkazal za upravičenega.

Poročali smo že, da je David to sezono na Poljskem s klubom dosegel odlične rezultate. Tam je preživel dve sezoni in na 44 tekmah dosegel devet golov in dodal deset asistenc.

Nekdanji član bordo družine in reprezentant slovenske izbrane vrste je s Turki podpisal petletno pogodbo. David je sicer ambasador Triglav kampa, ki vsako leto poteka v Kranju.

Davidu želimo v novem klubu veliko uspeha.

NK TRIGLAV Kranj, Športni center Kranj, Partizanska cesta 37, 4000 Kranj © 2021