NOVICE

Na prvem treningu v letošnjem letu je novega trenerja dobilo tudi kadetsko moštvo. To je danes postal Brane Pavlin, ki je lastnik pro trenerske licence ter nekdanji nogometaš Triglava in Nakla, ter nekdanji trener članske ekipe Triglava in številnih drugih slovenskih klubov.

Mladinska izbrana vrsta Nogometnega kluba Triglav Kranj ima novega trenerja. To je postal Aleš Dolinar, ki se je kot članski trener izpopolnjeval v Lescah, na Bledu in pri NK Sava iz Kranja, ki sicer nastopajo v tretji slovenski nogometni ligi.

Moštvo U15 je minulo nedeljo odigralo svojo zadnjo prvenstveno proti vrstnikom iz Dekanov. Pričakovati je bilo težko tekmo, saj igrišče v Dekanih ne dovoljuje igre po tleh. A kljub težkem igrišču, motiviranosti domačih igralcev in slabem sojenju so fantje odigrali dobro tekmo in v Kranj prinesli vse tri točke.

Selekcija U11A je po prvi odigrani prijateljski tekmi na začetku meseca odigrala še tri prijateljske tekme s prehodom na sistem 8+1, v tem vikendu je ena skupina igralcev pričela tudi s tekmovanjem v zimski ligi v Šenčurju.

V soboto, 20.11.2021 je ekipa U15 odigrala zaostalo prvenstveno tekmo proti ekipi Bilj. Ekipa Triglava je že na začetku pokazala svojo moč in izvajala nenehen pritisk na nasprotna vrata.

V soboto dopoldne je ekipa U11A pričela z jesenskimi prijateljskimi tekmami. Tokrat so gostili ekipo Brinje Grosuplje, ki je prikazala dobro nogometno predstavo, tako kot mladi orli. Gostje so bili za odtenek boljša ekipa na obeh igriščih.

Ekipa 15 je včeraj odigrala zaostalo tekmo 4. kola proti vrstnikom iz Kopra. Obe ekipi sta do te tekme odigrali samo sedem od desetih prvenstvenih tekem. Pri tem je ekipa FC Koper zabeležila pet zmag in dva neodločena izida, ekipa Triglava pa pet zmag, en neodločen ter en poraz.

Mladinska ekipa je danes v Športnem parku Šiška v Ljubljani premagala svoje nasprotnike, moštvo Bravo Mastercard, z rezultatom 1:2. Zadetka sta dosegla Tihomir Maksimović in Žan Bunić.

Izjemen vikend za Triglav sta začeli moštvi kadetov in mladincev, ki sta v svojih ligah premagala ekipo Aluminija. Prva z rezultatom 1:0 in druga z rezultatom 3:2. Za kadete je zadetek dosegel Dagarin, za mladince pa pa Lečnik Spaić ter še dva zadetka Ikač.

NK TRIGLAV Kranj, Športni center Kranj, Partizanska cesta 37, 4000 Kranj © 2022