NOVICE

Triglavani premagali Juventus na Umag Trophy

Priznanega mednarodnega turnirja Umag Trophy se ta vikend udeležujeta tudi naši selekciji U9 in U11.

V selekciji U11 je žreb skupin določil, da se naša ekipa Bordo sreča z velikim Juventusom. Fantje so pod taktirko trenerja Jasmina tekmo začeli zelo pogumno in nasprotniku pokazali, da se jih prav nič ne bojijo. Tisti, ki so bili na tekmi, so videli izjemno borbo naših fantov, ki so po zaostanku 0:1 ne le izenačili, temveč tri minute pred koncem poskrbeli za veliko zmago 2:1.

Fantje so imeli podporo velikega števila navijačev, ki so bučno spremljali tekmo in nagrajevali vsako potezo naših orlov. Vsak dan prinaša možnost za novo dokazovanje in želimo si še več dobrih predstav vseh naših ekip na turnirju.

NK TRIGLAV Kranj, Športni center Kranj, Partizanska cesta 37, 4000 Kranj © 2023