NOVICE

Tin Matić novi član bordo družine

Bordo družina je bogatejša za novega člana, to je postal hrvaški poklicni nogometaš Tin Matić, ki je v svoji karieri igral že za Dinamo Zagreb, Legiao Warsaw ter Zadar. Med orle prihaja iz NK Bilje, kjer je v izredno kratkem času pokazal močan napredek ter samo v zadnji sezoni mrežo nasprotnika zatresel dvanajstkrat.

"Izjemno sem vesel, da so pri Triglavu prepoznali moj napredek v zadnji sezoni. Vesel sem, da sem se pridružil klubu, ki ima visoke ambicije, dober način dela ter odlične pogoje za napredovanje. Ko vse to seštejem, je priložnost za uspeh velika. In prav se našteto je botrovalo, da sem od danes član bordo družine," je ob podpisu pogodbe dejal Matić.

S Tinom so bordo-beli okrepili napad, kar je bila želja tudi trenerja Mikliča. Glede na prikazano v zadnji sezoni lahko opravičeno pričakujemo, da bo Tin nadaljeval z dobrimi predstavami in zadetki. Za uspešen prestop gre zahvala tudi Timu Kolarju.

NK TRIGLAV Kranj, Športni center Kranj, Partizanska cesta 37, 4000 Kranj © 2021