Po nove točke tokrat v Velenje

Pred kamerami Sportkluba se bosta jutri pomerila Rudar in Triglav. Rudar s 15 točkami zaseda šesto mesto lestvice, domači Triglav si prvo mesto za zdaj deli z nogometaši Gorice.

"Za nami je naporen teden, dobro smo trenirali in smo pripravljeni na tekmo proti Rudarju. Vemo, da nas čaka težaven nasprotnik, ki ima v zadnjem času dobre rezultate, toda mi se zavedamo lastnih kvalitet in v tekmo gremo s ciljem, da se v Kranj vrnemo s polnim izkupičkom. Uspelo nam bo," je pred tekmo dejal Veron Šalja. Glavni trener Boštjan Miklič dodaja: "Čaka nas izredno kvaliteten nasprotnik. V tekmo gremo zato maksimalno pripravljeni, pa tudi motivirani. Kljub temu, da imamo nekaj fantov pod kartoni, verjamem v igralce, ki bodo dobili priložnost, da bodo odigrali maksimalno odgovorno... Ponovno pa je vse odvisno od nas samih. Če se bomo predstavili tako kot na zadnji tekmi, se nadejamo dobrega rezultata."

Tekma bo neposrednem prenostu na Sport klub TV ob 17.30.