Miklič: Izjemno težka tekma na težkem igrišču

Člansko moštvo se je iz Ljubljane, tako kot so napovedali, vrnili s tremi točkami. Tako z osemintridesetimi točkami ostajajo na vrhu prvenstvene lestvice. Čeprav nižje temperature ne dopuščajo več odličnih razmer, to kranjsko moštvo ne zmoti pri osvajanju točk in zadetkov.

"Izjemo težka tekma na težkem igrišču... Prvi polčas nismo bili na našem nivoju, v drugem pa smo bili veliko boljši in na koncu zasluženo zmagali. Fantje so še enkrat več pokazali karakter zmagovalca in zato jim lahko samo čestitam," je po tekmi dejal glavni trener Boštjan Miklič.

Naslednja tekma orlov bo zoper na gostovanju. V soboto, 13. novembra 2021, ob 15.30 bo na sporedu z tekma z drugo uvrščeno Gorico. Prenos tekme si bo moč ogledati v neposrednem televizijskem prenosu na programu Sport klub TV. Do konca jesenskega dela prvenstva ostajajo še tri tekme.