V nedeljo bo nasprotnik orlov Maribor

Nogometaši kranjskega Triglava se bodo v nedeljo, prvič letos, podali v boj za zmago. Na prijateljski tekmi jih bodo gostili nogometaši Maribora.

"Vsi vemo, kaj pomeni Maribor v slovenskem nogometu. Izredno zahteven nasprotnik za prvo tekmo, kar pa ne pomeni, da se tekme bojimo. Na takšnih tekmah naši fantje samo rastejo in dobivajo izkušnje.. Tako, da gremo v tekmo kot na vsako do sedaj... Minutaža bo razdeljena na vse igralce. Prvič bodo v bordo dresu zaigrali novinci in pa nekaj igralcev na preizkušnji. Tekmo bomo izkoristit kot dober trening in se zagotovo skušali pokazati v čim boljši luči," je pred tekmo dejal glavni trener Boštjan Miklič.

"Po eno mesečnem premoru in skoraj tednu dni treningov nas čaka prijateljska tekma proti Mariboru. V Maribor se bomo odpravili s ciljem, da prikažemo dobro predstavo, saj menim, da smo ena izmed boljših ekip v kondicijski pripravljenosti. Sproščeno in videli bomo, kaj bo," je dejal kapetan članske izbrane vrste Luka Brkić.

Tekma bo v nedeljo, 16. januarja 2022, ob 15. uri v besedilnem prenosu na klubskih družbenih omrežjih.