NOVICE

Iz Hajduka na Triglav: Od "bilih" k "bordo-belim"!

Krmilo Orlov prevzema 42-letni Splitčan, Toni Golem. Izhaja iz Hajdukove nogometne šole. Trenersko kariero je začel leta 2010 v Hrvatskem Dragovoljcu. Nadaljeval je v 1. hrvaški ligi kot pomočnik v članski ekipi Slaven Belupo iz Koprivnice. V sezoni 2017-18 in 2020-21 je deloval v splitskem Hajduku.

Je eden najbolj talentiranih nogometnih trenerjev v regiji. V trenerski karieri je vodil tudi madžarski Balmazujvaroš, iranski Tractor in hrvaške klube Lučko, Solin in zagrebški Rudeš. V letu 2023 so mu v Splitu zaupali vodenje mladincev Hajduka, ki so sezono prej igrali v finalu mladinske Lige prvakov proti AZ Alkmaar. Slog igre, ki ga goji Toni Golem je ofenziven, z veliko posesti žoge in pressinga na nasprotnika.

NK TRIGLAV Kranj, Športni center Kranj, Partizanska cesta 37, 4000 Kranj © 2024