NOVICE

Marko Budanović je novi športni direktor kluba

Uprava Nogometnega kluba Triglav Kranj je na svoji zadnji seji imenovala novega športnega direktorja. Mesto je zasedel uspešni podjetnik Marko Budanović.

»S svojimi izkušnjami in ljubeznijo do nogometa vam obljubljam, da bom naredil vse za čimprejšnjo uresničitev vseh klubskih ciljev. Ta trenutek smo osredotočeni na dvigovanje ugleda kluba v javnosti ter doseganje vrhunskih športnih rezultatov. Prepričan sem, da bomo s podporo uprave dosegli izjemne uspehe. Naš cilj je čimprejšnja vrnitev na prvoligaško sceno v vseh moštvih,« je dejal Budanović na predstavitvi pred trenerskim štabom po imenovanju.

»Želim se vam zahvaliti za podporo, ki ste jo doslej nudili klubu, in vas povabiti, da ostanete del ekipe. Pripravljeni smo na vse izzive, ki so pred nami, in verjamemo v svetlo prihodnost NK Triglava,« je še dodal.

fdBBsdD884sdd1

NK TRIGLAV Kranj, Športni center Kranj, Partizanska cesta 37, 4000 Kranj © 2024