Novice NK Triglav

Dončić: Pokazali bomo maksimum!

V sredo v Kranju gostuje Krško

V nedeljo je Triglav doma zabeležil poraz proti Celju, a že v sredo ga čaka nov izziv. V Kranju bo ob 14:50 gostovalo Krško, bordo-beli pa bodo želeli popraviti vtis z nedeljskega obračuna.

"Če imaš najprej dve izjemni priložnosti in še nekaj zrelih stiuacij za nevarne strele, kjer se lahko zgodi marsikaj, nato pa prejmeš zadetek, seveda vpliva na psiho in glave. Po prvem prejetem golu smo se pobrali in igrali, a nato v najslabšem možnem trenutku prejeli še drugi gol. V nadlajevanju smo napadali, šli smo v riziko in vse podredili morebitnemu zadetku. A v času največje premoči smo prejeli zadetek, po katerem ni bilo več vrnitve," se je zadnje tekme s Celjem še enkrat dotaknil trener Dejan Dončić.

"Pogrešal sem strele z razdalje, imeli smo veliko situacij, kjer bi fantje morali poskušati s streli, saj lahko le tako pride do zadetka. Sploh zaradi stanja igrišča, ki je bilo mokro, če zadeneš okvir gola, se lahko zgodi marsikaj. Nekaj takšnih poizkusov smo imeli v drugem delu, kjer bi se z golom vrnili v igro, a nam ni uspelo," meni strateg kranjske ekipe.

V sredo bodo Orli nastopili proti Krškemu, ki zaseda zadnje mesto na tabeli. "Časa do nove tekme ni veliko, že v sredo nas čaka špovsem nova zgodba. Ekipa bo storila vse, da se izogne dodatnim kvalifikacijam za obstanek med elito. Čakajo nas še štiri tekme, kjer bomo pokazali vse, kar znamo. Z zadnjo tekmo se ne obremenjujemo več, čeprav je jasno, da poraz na domačem igrišču ni OK. V sredo bomo na terenu pokazali maksimum," meni Dejan Dončić.

Foto: NK Triglav Kranj / Sportida.com

Novice selekcij

U11

ZAČETEK SEZONE SELEKCIJE U11

Selekcija U11 je z začetkom šolskega leta v polnem pogonu. Selekcija je..
U12

Ekipa U12A zmagala v ligi MNZG U13

Danes se je nadaljevalo tekmovanje v MNZG U13 ligi. Selekcija U12A, ki igra pod..
U10

NK Triglav se je predstavil obiskovalcem Festivala..

Danes so igralci selekcije U10A pod vodstvom trenerja Bojana Obradovića izvedli..

Sodelovanje med Triglavom in Coerver Coaching..

Danes smo končno dočakali dan, ko so nas obiskali trenerji Coerver Coaching..

Nogometni klub Triglav Kranj humanitaren

Naš klub še enkrat dokazuje pripravljenost k sodelovanju, ko gre za..
U19

Miklič: Cilji morajo biti visoki!

Konec tedna prinaša tudi začetek nove tekmovalne sezone v mladinskih ligah pod..
123... 18