Nogometni klub Triglav Kranj in Nogometni klub Kranj (Zarica) sta sklenila dogovor o boljšem in uspešnejšem sodelovanju. To bo prineslo pozivne učinke predvsem mladim nogometašem, ki se bodo na tak način hitreje razvijali in uspešneje gradili svojo nogometno kariero. En nogometni bazen bo prinesel več uspešnih zgodb mladostnikov, ki si želijo tudi poklicno graditi kariero na nogometnem področju.

Na pobudo športnega direktorja Nogometnega kluba Triglav Kranj Marka Budanovića ter člana uprava Darka Prislana so se včeraj sestali predsedniki in predstavniki nogometnih klubov iz Kranja in Nakla. Na podlagi jasnih ciljev in iskrenih pogovorov so sklenili, da bo prihodnost bolj uspešna, če bodo okrepili sodelovanje in otrokom in mladostnikom tako omogočili boljše športno udejstvovanje.

Naj novo leto prinese nove priložnosti, nepozabne trenutke in obilje veselja. Srečno in zdravo novo leto vam želimo iz Nogometnega kluba Triglav Kranj.

Na podlagi drugega odstavka 21. člena Statuta NK Triglav Kranj upravni odbor NK Triglav Kranj sklicuje redno skupščino NK Triglav Kranj, ki bo v torek, 19. september 2023, ob 19. uri v klubski sejni sobi, glavna tribuna Športni center Kranj – 1. nadstropje.

Nogometni dan v Kranju je uspel. Otroci, mladostniki, starši in ljubitelji nogometa so se lahko preizkusili v številnih animacijskih igrah ter sodelovali v bogatem spremljevalnem programu.

V slovo tekmovalni sezoni Nogometni klub Triglav iz Kranja za vse ljubitelje nogometa pripravlja Dan nogometa. Na njem bo poleg bogatega animacijskega programa za otroke in mladostnike poskrbljeno še za vse ljubitelje italijanske kulinarične kuhinje. V sodelovanju z Barillo namreč pripravljajo »pašta party«.