Novice NK Triglav

Mladi Orli pred vso slovensko konkurenco!

V petem kolu nove sezone najboljših slovenskih klubov v kadetski in mladinski kategoriji so mladi nogometaši NK Triglav Kranj vpisali nova uspeha...

VIDEO: Dober začetek, slabši konec

Prva liga Telekom Slovenije, 9. kolo NK Triglav Kranj – NK Domžale 2:3 ( 1:1) Majcen 24., Janković 57; Podlogar 34., Sappinen 50., Janković..

Pokorn že operiran in navija za Orle

Mladi produkt domače akademije Tevž Pokorn je pred začetkom aktualne sezone podpisal dolgoročno pogodbo z NK Triglav Kranj, za tem pa si je..

Začetek serije proti Domžalam

Pred nami je #SeptemberToRemember (september za zapomniti si, op. p)! Naslednje štiri uradne tekme bo članska ekipa NK Triglav Kranj igrala pred..

Dončić: Osredotočeni na naslednjega tekmeca

Reprezentančni premor se počasi bliža svojemu koncu in znova bo v ospredje prihitel klubski nogomet. Na sporedu bodo zadnje tekme prve četrtine..

Triglav na izobraževanju na Dunaju

V teh dneh se v avstrijski prestolnici odvija mednarodna konferenca o skavtiranju v nogometu. Eminentni predavatelji iz največjih evropskih klubov..

123... 26

Novice selekcij

U11

ZAČETEK SEZONE SELEKCIJE U11

Selekcija U11 je z začetkom šolskega leta v polnem pogonu. Selekcija je..
U12

Ekipa U12A zmagala v ligi MNZG U13

Danes se je nadaljevalo tekmovanje v MNZG U13 ligi. Selekcija U12A, ki igra pod..
U10

NK Triglav se je predstavil obiskovalcem Festivala..

Danes so igralci selekcije U10A pod vodstvom trenerja Bojana Obradovića izvedli..

Sodelovanje med Triglavom in Coerver Coaching..

Danes smo končno dočakali dan, ko so nas obiskali trenerji Coerver Coaching..

Nogometni klub Triglav Kranj humanitaren

Naš klub še enkrat dokazuje pripravljenost k sodelovanju, ko gre za..
U19

Miklič: Cilji morajo biti visoki!

Konec tedna prinaša tudi začetek nove tekmovalne sezone v mladinskih ligah pod..
123... 18