Triglav Cup Kranj Doživetje Prva Liga Moje karte Mi navijamo za Triglav

Novice NK Triglav

JAVNO O DELOVANJU IN POSLOVANJU KLUBA

V zadnjem času so se pojavile polemike vezane na poslovanje kluba. Klub predsednik vodi skupaj z upravnim odborom in strokovnimi službami že deveto..

Udovič: Imamo svojo pot do cilja

Zadnji prvenstveni izziv so člani NK Triglav Kranj opravili v petek, tako da imajo dovolj časa za pripravo na naslednja srečanja med slovensko..

Dejstva o viziji, mladi so moč Triglava!

Če želiš v modernem nogometu uspeti in ohranjati status prvokategornika, je rezultat vsekakor dejavnik, ki ga moraš zasledovati. Način, ki si ga..

Gajić: Kranj bo še naprej imel prvoligaša

Bistvena naloga konca tedna je opravljena, NK Triglav Kranj je v Velenju prišel do zmage in s tem do treh ultra pomembnih točk v prvoligaškem..

VIDEO: Pomembna zmaga v Velenju