Novice NK Triglav

Arh-Česen: Prilagoditi se in zmagati!

Teden po zmagi je vedno bolj prijeten, v tem obdobju ekipa trenira še bolj zavzeto in z opaznejšo pozitivno sproščenostjo. Uvod v drugi del sezone..

Majcen: Verjeti moramo v proces!

Prva tekma prvoligaškega prvenstva v drugem delu sezone se je iztekla povsem po načrtih kranjskega Triglava. Orli so doma s 3:0 ugnali Aluminij iz..

VIDEO: Izjemen vstop v nogometno pomlad!

Prva liga Telekom Slovenije, 20. koloNK Triglav Kranj - Nk Aluminij 3:0 (3:0)Mertelj 31., Majcen 43./11-m., 45. NK Triglav Kranj: Arko, Mlakar,..

Luka Čadež podpisal novo pogodbo!

Luka Čadež je naslednji v vrsti domačih mladeničev, ki so se podpisali pod novo pogodbo z NK Triglav Kranj. Mladi vratar, na prvi marčevski dan..

Dončić: Pomemben je uspešen začetek

Odštevamo še zadnje dni do začetka spomladanskega dela prvoligaškega prvenstva! Ob koncu tedna bodo najboljši klubi v Sloveniji znova v..

V Umagu še mladinske selekcije