Triglav Cup Kranj Doživetje Prva Liga Moje karte Mi navijamo za Triglav

Novice NK Triglav

Ernest Grvala znova v Triglavu

Članska ekipa NK Triglav Kranj bo v prihodnje močnejša še za enega napadalno usmerjenega vezista, ki bo dodal širino in kakovost kadru trenerja..

Arko: Ponastaviti glave in trdo trenirati

Slovenski prvoligaši so, tako kot ostali prvoligaši po Evropi, sredi reprezentančnega premora. Medtem, ko se članska izbrana vrsta bori v..

Milanović je novi branilec Triglava!

NK Triglav Kranj je ob zaključku prestopnega roka poskrbel za odmevno okrepitev. V vrste bordo-belih se seli Milan Milanović, 28-letni in 190..

Goran Brkić iz Olimpije v Triglav

NK Triglav Kranj je v svoje vrste zvabil novega nogometaša. Odmevno okrepitev predstavlja Goran Brkić, ki v Kranj prihaja kot posojeni igralec NK..

VIDEO: Tudi brez treh do zadnjega v igri