Novice NK Triglav

VIDEO: Majcen igralec meseca marca!

Luka Majcen je prvi dobitnik priznanja za igralca meseca Prve lige Telekom Slovenije po zimskem tekmovalnem premoru. Napadalec Triglava je februarja..

Dončić: Fenomenalno, z izjemo rezultata

Derbi tekma 25. kola Prve lige Telekom Slovenije med Triglavom in Mariborom je postregel z zanimivo predstavo, tremi zadetki in gostujočo zmago z..

Brkič: Stopimo skupaj, podprimo ekipo!

Siniša, najprej vprašanje o vaših občutkih glede na razvoj dogodkov v drugem delu prvoligaške sezone? Igralcem, trenerju in vsem v klubu..

E. Kryeziu: Nismo naivni, smo na realnih tleh

Pet tekem spomaldanskega dela prvoligaške sezone, štiri zmage in paket 12 osvojenih točk. Kranjski Orli visoko letijo, a to niti približno ni..

Crnov: Ekipa iz enkratnih posameznikov!

Članska ekipa NK Triglav Kranj je v soboto suvereno slavila na gostovanju v Krškem. Kljub zaostanku ob polčasu, pa so bordo-beli v drugem delu..

VIDEO: Pomembna zmaga v Krškem!

Prva liga Telekom Slovebije, 24. koloNK Krško - NK Triglav Kranj 1:3 (1:0)Perić 28; Majcen 49., 56., Crnov 90.     Ne glede na to, če se je..

1... 1920212223... 30

Novice selekcij

Prehranska piramida