Novice NK Triglav

Triglav bo Rapidov "sparring partner" za Inter!

Zimsko pripravljalno obdobje slovenskih prvoligašev je dokaj dolgo, zato ni nepomembno, da strokovni štabi in vodilni poskrbijo, da nogometaši ne..

Dončić: Predstava prinesla to, kar sem si želel

Sobotno popoldne je prineslo drugo pripravljalno tekmo aktualnega pripravljalnega obdobja na prvoligaško tekmovanje. Po zmagi nad Dobom, so se..

VIDEO: Triglav ugnal Domžale

Pripravljalna tekma, KranjNK Triglav Kranj - NK Domžale 3:2 (2:0)Tijanič, Majcen, Marinović; Nicholson 2x NK Triglav XI: Arko, Drilon, Alič,..

Kumer: Optimistično zrem v drugi del!

Med drugim tednom priprav je članska ekipa NK Triglav Kranj odigrala prvo pripravljalno tekmo. Z 1:0 je doma ugnala NK Dob, kar je uspešen začetek..

Zmaga na prvi pripravljalni tekmi

Pripravljalna tekma, KranjNK Triglav Kranj - NK Dob 1:0 (1:0)Tijanič NK Triglav XI: Curanovič, Kuhar, Kumer, Alić, Mlakar, E. Kryeziu, Udovič,..

Žurga: Ogromni napori, a tako mora biti!

Z dopoldanskim treningom moči v fitnesu so nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj vstopili v drugi teden zimskih priprav pred nadaljevanjem..

1... 23242526

Novice selekcij