Novice NK Triglav

Kumer: Optimistično zrem v drugi del!

Med drugim tednom priprav je članska ekipa NK Triglav Kranj odigrala prvo pripravljalno tekmo. Z 1:0 je doma ugnala NK Dob, kar je uspešen začetek..

Zmaga na prvi pripravljalni tekmi

Pripravljalna tekma, KranjNK Triglav Kranj - NK Dob 1:0 (1:0)Tijanič NK Triglav XI: Curanovič, Kuhar, Kumer, Alić, Mlakar, E. Kryeziu, Udovič,..

Žurga: Ogromni napori, a tako mora biti!

Z dopoldanskim treningom moči v fitnesu so nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj vstopili v drugi teden zimskih priprav pred nadaljevanjem..

Rok Elsner odhaja v Oman

Branilec Rok Elsner v nadaljevanju sezone ne bo več branil barv NK Triglav Kranj, saj je uradno realiziran prestop v Al-Nasr, klub iz Omana...

11 pripravljalnih tekem, generalka v Sežani

Članska ekipa je že močno zakorakala v zimske priprave na nadaljevanje prvoligaške sezone. Uvodni teden se bliža koncu, v soboto bodo igralci..

Mlakar: Zahtevne priprave za uspešno prvenstvo!

V torkovem zgodnjem popoldnevu je trener članske ekipe NK Triglav Kranj Dejan Dončić vnovič zbral svoje varovance. Sprva je bil na spredu skupni..

1... 27282930

Novice selekcij