Novice NK Triglav

Udovič: Dobro in kakovostno delo se že pozna

Člansko moštvo NK Triglav Kranj je dodobra zakorakalo v osrednji del zimskih priprav na nadaljevanje prvoligaške sezone. Nogometaši so se že..

Kopica talentiranih mladcev s člansko ekipo

Članska ekipa NK Triglav Kranj se je v nedeljo nastanila v hrvaškem Umagu, kjer bo preživela teden dni. V vmesnem obdobju se bodo ekipi pridružili..

Orli odhajajo v Umag, za tem na Dunaj

Po petkovem prostem dnevu in delovni soboti se bodo nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj v nedeljo podali na skupne zimske priprave v hrvaški..

Leo Kostič: Fantje zaupajo v to, kar delamo!

Že nekaj časa je zelo aktivno v delo strokovnega štaba NK Triglav Kranj vpet tudi kondicijski trener, ki bdi nad vsem, kar ni neposrednio povezano..

Triglav bo Rapidov "sparring partner" za Inter!

Zimsko pripravljalno obdobje slovenskih prvoligašev je dokaj dolgo, zato ni nepomembno, da strokovni štabi in vodilni poskrbijo, da nogometaši ne..

Dončić: Predstava prinesla to, kar sem si želel

Sobotno popoldne je prineslo drugo pripravljalno tekmo aktualnega pripravljalnega obdobja na prvoligaško tekmovanje. Po zmagi nad Dobom, so se..

Novice selekcij