Triglav Cup Kranj Doživetje Prva Liga Moje karte Mi navijamo za Triglav

Novice NK Triglav

Suverena zmaga nad Istro 1961

Pripravljalna tekma, UmagNK Triglav Kranj B - NK Istra 1961 B 4:1 (1:0)Rogelj 2x, Bojič 11-m., Hasanaj NK Triglav Kranj: Arko, Arh-Česen, Šalja,..

Dončić: Zadovoljen, a še veliko lahko..

Za nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj je še tretja pripravljalna tekma aktualnega zimskega pripravljalnega obdobja. Po zmagah proti Dobu in..

Udovič: Dobro in kakovostno delo se že pozna

Člansko moštvo NK Triglav Kranj je dodobra zakorakalo v osrednji del zimskih priprav na nadaljevanje prvoligaške sezone. Nogometaši so se že..

Kopica talentiranih mladcev s člansko ekipo

Članska ekipa NK Triglav Kranj se je v nedeljo nastanila v hrvaškem Umagu, kjer bo preživela teden dni. V vmesnem obdobju se bodo ekipi pridružili..

Orli odhajajo v Umag, za tem na Dunaj

Po petkovem prostem dnevu in delovni soboti se bodo nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj v nedeljo podali na skupne zimske priprave v hrvaški..

Leo Kostič: Fantje zaupajo v to, kar delamo!

Že nekaj časa je zelo aktivno v delo strokovnega štaba NK Triglav Kranj vpet tudi kondicijski trener, ki bdi nad vsem, kar ni neposrednio povezano..

Novice selekcij

1... 29