Triglav Cup Kranj Doživetje Prva Liga Moje karte Mi navijamo za Triglav

Novice NK Triglav

Rok Elsner odhaja v Oman

Branilec Rok Elsner v nadaljevanju sezone ne bo več branil barv NK Triglav Kranj, saj je uradno realiziran prestop v Al-Nasr, klub iz Omana...

11 pripravljalnih tekem, generalka v Sežani

Članska ekipa je že močno zakorakala v zimske priprave na nadaljevanje prvoligaške sezone. Uvodni teden se bliža koncu, v soboto bodo igralci..

Mlakar: Zahtevne priprave za uspešno prvenstvo!

V torkovem zgodnjem popoldnevu je trener članske ekipe NK Triglav Kranj Dejan Dončić vnovič zbral svoje varovance. Sprva je bil na spredu skupni..

Orli bodo močno zavihali rokave!

V torkovem zgodnjem popoldnevu bo glavni trener NK Triglav Kranj Dejan Dončić znova zbral svoje varovance, saj bo članska ekipa NK Triglav Kranj..

Novoletni intervju: Dejan Dončić

Dejan, za začetek pogovora, pred sezono ste prišli v klub in začeli delovanje v Triglavu. Kako ste zadovoljni s postavljenim sistemom dela, z..

1... 394041