Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Novice NK Triglav

VIDEO: Triglav ugnal Domžale

Pripravljalna tekma, KranjNK Triglav Kranj - NK Domžale 3:2 (2:0)Tijanič, Majcen, Marinović; Nicholson 2x NK Triglav XI: Arko, Drilon, Alič,..

Kumer: Optimistično zrem v drugi del!

Med drugim tednom priprav je članska ekipa NK Triglav Kranj odigrala prvo pripravljalno tekmo. Z 1:0 je doma ugnala NK Dob, kar je uspešen začetek..

Zmaga na prvi pripravljalni tekmi

Pripravljalna tekma, KranjNK Triglav Kranj - NK Dob 1:0 (1:0)Tijanič NK Triglav XI: Curanovič, Kuhar, Kumer, Alić, Mlakar, E. Kryeziu, Udovič,..

Žurga: Ogromni napori, a tako mora biti!

Z dopoldanskim treningom moči v fitnesu so nogometaši članske ekipe NK Triglav Kranj vstopili v drugi teden zimskih priprav pred nadaljevanjem..

Rok Elsner odhaja v Oman

Branilec Rok Elsner v nadaljevanju sezone ne bo več branil barv NK Triglav Kranj, saj je uradno realiziran prestop v Al-Nasr, klub iz Omana...

11 pripravljalnih tekem, generalka v Sežani