Novice NK Triglav

Udovič: Ni še konec, vselej gremo na zmago!

Vezist Triglava po velikem uspehu in pred gostovanjem v Mariboru

Majski urnik slovenskih prvoligašev je izjemno zgoščen. Kranjski Triglav je v sredo doma igral proti Krškemu, slavil je s 3:1, že v soboto pa ga čaka gostovanje v Mariboru. Varovanci trenerja Dejana Dončića so pred domačimi navijači navbdušili in osvojili tri pomembne točke.

"Zavedali smo se, da se prvenstvo bliža koncu in je vsaka tekma najbolj pomembna, ne glede na to, kdo nam stoji nasproti. Zavedali smo se, da moramo iti na nož in si priboriti nove točke. Enako bo do samega konca, saj si želimo priboriti obstanek med elito," sprva pove vezist Orlov Gašper Udovič, ki je proti Krškemu vlekel vse niti na sredini terena.

"Bili smo maksimalno motivirani. Jasno je bilo,da bi se v primeru zmage še dodatno oddaljili od Gorice, zato smo želeli prikazati vse, kar znamo. Od začetka do konca smo grizli in za to velika pohvala celotni ekipi. Zagotovo je padel kamen s srca, a s tem se ne smemo zadovoljiti. Ni še konec, na sleherni od zadnjih treh tekem gremo na zmago, skušali bomo osvojiti kar največ točk, na koncu pa bomo potegnili črto," zrelo razmišlja produkt domače nogometne akademije.

V soboto bodo orli gostovali v Ljudskem vrtu, kjer se bodo zoperstavili ekipi, ki si je med tednom priborila nov naslov državnega prvaka. "Maribor si je že zagotovil naslov prvaka, a to ne igra nobene vloge. Mi si novih točk in zmag želimo vsaj tako kot oni, zato bomo zaigrali svojo igro. Nadejamo se vsaj točki, če pa se bo pokazala možnost za zmago, pa jo bomo znali izkoristiti," je še dodal Gašper Udovič.

Foto: NK Triglav Kranj / Sportida.com

Novice selekcij

U11

ZAČETEK SEZONE SELEKCIJE U11

Selekcija U11 je z začetkom šolskega leta v polnem pogonu. Selekcija je..
U12

Ekipa U12A zmagala v ligi MNZG U13

Danes se je nadaljevalo tekmovanje v MNZG U13 ligi. Selekcija U12A, ki igra pod..
U10

NK Triglav se je predstavil obiskovalcem Festivala..

Danes so igralci selekcije U10A pod vodstvom trenerja Bojana Obradovića izvedli..

Sodelovanje med Triglavom in Coerver Coaching..

Danes smo končno dočakali dan, ko so nas obiskali trenerji Coerver Coaching..

Nogometni klub Triglav Kranj humanitaren

Naš klub še enkrat dokazuje pripravljenost k sodelovanju, ko gre za..
U19

Miklič: Cilji morajo biti visoki!

Konec tedna prinaša tudi začetek nove tekmovalne sezone v mladinskih ligah pod..
123... 18