Novice NK Triglav

VIDEO: Pomembna zmaga nad Krškim

Triglav je doma slavil pomembno zmago

Prva liga Telekom Slovenije, 33. kolo
NK Triglav Kranj - NK Krško 3:1 (2:0)
Tijanič 37., Crnov 44., 65; Vekič 90.

Triglav: Čadež, Arh Česen, Šalja, Mertelj, Rogelj, Udovič, Tijanić, E. Kryeziu (od 81. Gajić), Mlakar (od 77. Hasanaj), Majcen, Crnov (od 86. Kopač).

Kranjski Triglav je imel na domačem terenu enkratno priložnost, da se z zmago popolnoma osami na osmem mestu prvenstvene razpredelnice in to je Orlom tudi uspelo. Krčane so ugnali s 3:1 in se še za korak približali neposrednemu obstanku med elito.
Že od samega začetka so bordo-beli nakazali potek srečanja. Bili so boljši, bolj podjetni, agresivni in lačni zadetka. Imeli so nekaj izjemnih priložnosti, vodstvo pa jim je uspelo doseči v 37. minuti. David Tijanič je bil uspešen pri preigravanju, natopa je žogo poslal ob vratnico in se je razveselil svojega petega zadetka v sezoni.

Še preden so se igralci odpravili na premor, je mrežo gostov zatresel še Ivan Crnov. Tokrat ga je Tijanič zaposlil z enkratno podajo, Crnov pa je elegantno ugnal gostujočega vratarja. Tudi v drugem delu se je pisal podoben scenarij, Orli pa so do tretjega zadetka prišli po enkratni akciji Tijaniča, kapetana Luke Majcna, ki je prispeval šesto asistenco sezone, in Crnova, ki je dosegel še svoj drugi gol na tekmi.

Kranjčani so imeli še precej zelo zrelih priložnosti, a zadetka niso več uspeli doseči, so pa gostje v zadnji minuti rednega dela zadela za končnih 3:1 v korist Triglava. Orli imajo na osmem mestu 35 točk, pet več od devete Gorice in štiri manj od sedmega Rudarja. V naslednjem kolu Triglav gostuje pri Mariboru.

Foto: NK Triglav Kranj / Sportida.com
Video: PLTS

Novice selekcij

U11

ZAČETEK SEZONE SELEKCIJE U11

Selekcija U11 je z začetkom šolskega leta v polnem pogonu. Selekcija je..
U12

Ekipa U12A zmagala v ligi MNZG U13

Danes se je nadaljevalo tekmovanje v MNZG U13 ligi. Selekcija U12A, ki igra pod..
U10

NK Triglav se je predstavil obiskovalcem Festivala..

Danes so igralci selekcije U10A pod vodstvom trenerja Bojana Obradovića izvedli..

Sodelovanje med Triglavom in Coerver Coaching..

Danes smo končno dočakali dan, ko so nas obiskali trenerji Coerver Coaching..

Nogometni klub Triglav Kranj humanitaren

Naš klub še enkrat dokazuje pripravljenost k sodelovanju, ko gre za..
U19

Miklič: Cilji morajo biti visoki!

Konec tedna prinaša tudi začetek nove tekmovalne sezone v mladinskih ligah pod..
123... 18