Prva liga Telekom Slovenije, 33. kolo
NK Triglav Kranj - NK Krško 3:1 (2:0)
Tijanič 37., Crnov 44., 65; Vekič 90.

Triglav: Čadež, Arh Česen, Šalja, Mertelj, Rogelj, Udovič, Tijanić, E. Kryeziu (od 81. Gajić), Mlakar (od 77. Hasanaj), Majcen, Crnov (od 86. Kopač).

Kranjski Triglav je imel na domačem terenu enkratno priložnost, da se z zmago popolnoma osami na osmem mestu prvenstvene razpredelnice in to je Orlom tudi uspelo. Krčane so ugnali s 3:1 in se še za korak približali neposrednemu obstanku med elito.
Že od samega začetka so bordo-beli nakazali potek srečanja. Bili so boljši, bolj podjetni, agresivni in lačni zadetka. Imeli so nekaj izjemnih priložnosti, vodstvo pa jim je uspelo doseči v 37. minuti. David Tijanič je bil uspešen pri preigravanju, natopa je žogo poslal ob vratnico in se je razveselil svojega petega zadetka v sezoni.

Še preden so se igralci odpravili na premor, je mrežo gostov zatresel še Ivan Crnov. Tokrat ga je Tijanič zaposlil z enkratno podajo, Crnov pa je elegantno ugnal gostujočega vratarja. Tudi v drugem delu se je pisal podoben scenarij, Orli pa so do tretjega zadetka prišli po enkratni akciji Tijaniča, kapetana Luke Majcna, ki je prispeval šesto asistenco sezone, in Crnova, ki je dosegel še svoj drugi gol na tekmi.

Kranjčani so imeli še precej zelo zrelih priložnosti, a zadetka niso več uspeli doseči, so pa gostje v zadnji minuti rednega dela zadela za končnih 3:1 v korist Triglava. Orli imajo na osmem mestu 35 točk, pet več od devete Gorice in štiri manj od sedmega Rudarja. V naslednjem kolu Triglav gostuje pri Mariboru.

Novice selekcij

U9

Finalni turnir EFCO za selekcijo U9

Istočasno, ko se v Beogradu na finalnem turnirju Champions trophy mudi..
U11

Champions Trophy U11 - Beograd 2019

U11 se nahaja na finalnem zaključku Champions trophy U11 v Beogradu. Pot je..
U11

Triglav dokazuje svojo veličino in zgled tudi v..

V sredo 05.06.2019 je naša ekipa selekcije U11 odigrala zadnjo tekmo v..
U11

U11 tretji na turnirju Jan Oblak

Istočasno s tekmovanjem v selekciji U9, je na turnirju Jan Oblak potekalo tudi..
U09

U9 osvojila 2. mesto

Prvi junijski vikend je bil namenjen turnirju Jan Oblak v Škofja Loki, kjer smo..