V 32. kolu prvoligaškega tekmovanja je Celje slavilo v Kranju

Prva liga Telekom Slovenije, 32. kolo
NK Triglav Kranj - NK Celje 0:3 (0:2)

NK Triglav Kranj: Curanović, Arh Česen, Karamatić, Bojić, E. Kryeziu (od 74. Gajič), Mlakar, Mertel, Rogelj, Tijanić, Crnov (od 46. Žurga), Majcen (od 73. Hasanaj).

V 32. kolu prvoligaškega tekmovanja je kranjski Triglav odigral prvo od dveh zaporednih domačih srečanj. Celjani so bili gostje, s seboj pa so v Knežje mesto odpeljali vse tri točke, saj so slavili s 3:0.

Bordo-beli so olje odprli srečanje in si priigrali tudi dve izjemno zreli priložnosti za vodstvo. Predvsem strez z glavo Kristjana Arha-Česna je bil nevaren, a je Jurhar žogo odbil v kot. V času največje domače premoči, pa so gostje povedli, v 28. minuti je bil uspešen Vizinger. Orli so želeli kar najhitreje izenačiti, a so v 35. minuti storili napako pri branjenju, po podaji s kota je bil uspešen Zaletel.

V drugi polčas so domači vstopili z veliko želje po preobratu. Imeli so posest, ustvarjali so si situacije za strele, a niso bili natančni. Znova pa so Celjani, v obdobju, ko je Triglav prevladoval, ustvarili protinapad, po katerem je Pungaršek zakoličil končni izid 0:3.

"V prvem polčasu smo imeli dve ali tri zrele priložnosti, nato pa smo zadetek prejeli po lastni napaki. V nadaljevanju smo vse stavili v napad, imeli smo igro, a vse upe je pokopal tretji zadetek v naši mreži," je dejal trener Triglava Dejan Dončić.

Poraz bodo Orli hitro analizirali in pospravili v zgodovino, saj jih že v sredo čaka nova pomembna preizkušnja. V Kranj prihaja Krško, tekma pa se bo na stadionu Stanka Mlakarja začela ob 14:50.

Novice selekcij

U9

Finalni turnir EFCO za selekcijo U9

Istočasno, ko se v Beogradu na finalnem turnirju Champions trophy mudi..
U11

Champions Trophy U11 - Beograd 2019

U11 se nahaja na finalnem zaključku Champions trophy U11 v Beogradu. Pot je..
U11

Triglav dokazuje svojo veličino in zgled tudi v..

V sredo 05.06.2019 je naša ekipa selekcije U11 odigrala zadnjo tekmo v..
U11

U11 tretji na turnirju Jan Oblak

Istočasno s tekmovanjem v selekciji U9, je na turnirju Jan Oblak potekalo tudi..
U09

U9 osvojila 2. mesto

Prvi junijski vikend je bil namenjen turnirju Jan Oblak v Škofja Loki, kjer smo..