Novice NK Triglav

VIDEO: Proti Celju brez točk, sledi Krško

V 32. kolu prvoligaškega tekmovanja je Celje slavilo v Kranju

Prva liga Telekom Slovenije, 32. kolo
NK Triglav Kranj - NK Celje 0:3 (0:2)

NK Triglav Kranj: Curanović, Arh Česen, Karamatić, Bojić, E. Kryeziu (od 74. Gajič), Mlakar, Mertel, Rogelj, Tijanić, Crnov (od 46. Žurga), Majcen (od 73. Hasanaj).

V 32. kolu prvoligaškega tekmovanja je kranjski Triglav odigral prvo od dveh zaporednih domačih srečanj. Celjani so bili gostje, s seboj pa so v Knežje mesto odpeljali vse tri točke, saj so slavili s 3:0.

Bordo-beli so olje odprli srečanje in si priigrali tudi dve izjemno zreli priložnosti za vodstvo. Predvsem strez z glavo Kristjana Arha-Česna je bil nevaren, a je Jurhar žogo odbil v kot. V času največje domače premoči, pa so gostje povedli, v 28. minuti je bil uspešen Vizinger. Orli so želeli kar najhitreje izenačiti, a so v 35. minuti storili napako pri branjenju, po podaji s kota je bil uspešen Zaletel.

V drugi polčas so domači vstopili z veliko želje po preobratu. Imeli so posest, ustvarjali so si situacije za strele, a niso bili natančni. Znova pa so Celjani, v obdobju, ko je Triglav prevladoval, ustvarili protinapad, po katerem je Pungaršek zakoličil končni izid 0:3.

"V prvem polčasu smo imeli dve ali tri zrele priložnosti, nato pa smo zadetek prejeli po lastni napaki. V nadaljevanju smo vse stavili v napad, imeli smo igro, a vse upe je pokopal tretji zadetek v naši mreži," je dejal trener Triglava Dejan Dončić.

Poraz bodo Orli hitro analizirali in pospravili v zgodovino, saj jih že v sredo čaka nova pomembna preizkušnja. V Kranj prihaja Krško, tekma pa se bo na stadionu Stanka Mlakarja začela ob 14:50.

Foto: NK Triglav Kranj / Sportida.com
Video: PLTS

Novice selekcij

U11

ZAČETEK SEZONE SELEKCIJE U11

Selekcija U11 je z začetkom šolskega leta v polnem pogonu. Selekcija je..
U12

Ekipa U12A zmagala v ligi MNZG U13

Danes se je nadaljevalo tekmovanje v MNZG U13 ligi. Selekcija U12A, ki igra pod..
U10

NK Triglav se je predstavil obiskovalcem Festivala..

Danes so igralci selekcije U10A pod vodstvom trenerja Bojana Obradovića izvedli..

Sodelovanje med Triglavom in Coerver Coaching..

Danes smo končno dočakali dan, ko so nas obiskali trenerji Coerver Coaching..

Nogometni klub Triglav Kranj humanitaren

Naš klub še enkrat dokazuje pripravljenost k sodelovanju, ko gre za..
U19

Miklič: Cilji morajo biti visoki!

Konec tedna prinaša tudi začetek nove tekmovalne sezone v mladinskih ligah pod..
123... 18