Triglav Cup Kranj Doživetje Prva Liga Moje karte Mi navijamo za Triglav

POZOR: Informacije za program Slovenija

V nadaljevanju preberite informacije o aktivnostih programa Slovenija

Zaradi boja proti širitvi koronavirusa so na NZS ustavili vsa tekmovanja, poleg tega pa smo v NK Triglav Kranj sprejeli tudi sklepe vezane na trenažne procese.

Tekme za selekcije U15, 17 in 19 so odpovedane do konca meseca marca, treningi pa odpadejo vsaj do ponedeljka. V nedeljo bomo ocenili položaj in vse obvestili o nadaljnjih postopkih.

Igralci, trenerji in strokovno osebje poskušamo kar najbolj izvajati samoizolacijo, zato čim bolj omejimo druženja, stike z ostalimi, obiske. Prepovedujemo obiske nočnih klubov in podobnih prostorov.

Tekaške treninge lahko opravljate v naravi in sami.

Vsi igralci morajo spremembo zdravstvenega stanja (svojega ali družinskih članov) sporočiti trenerju.

Zavod za šport bo v kratkem opravil popolno dezinfekcijo Športnega centra Kranj.