Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Prva tekma v skupini za prvaka

Jutri bo potekal že enajsti medsebojni obračun med orli in nogometaši Doba. Statistika gre v prid Kranjčanov, a to ne pomeni kaj dosti, saj je jutri nova tekma, nov dan in nova priložnost. "Zagotovo nas čaka zanimiva tekma z dobrim nasprotnikom. Kljub uspehu in uvrstitvi v skupino za prvaka ni še čas za slavje. Naše zahteve so jasne. Pokazati moramo svoje znanje in kvaliteto. Disciplino pri obrambi in agresivnost v napadu," je dejal trener članske ekipe Boštjan Miklič pred tekmo.

Tudi kapetan Žan Kumer ima podoben pogled: "Z uvrstitvijo v tako imenovano ligo za prvaka, smo izpolnili prvi cilj, ki smo si ga zadali. Čaka nas 7 težkih tekem v mesecu dni. Prva že jutri proti Dobu. Pričakujemo trdo tekmo, kjer se bomo morali boriti za vsak meter igrišča."

Rezultat v živo bo moč spremljati preko Facebook omrežja na strani Nogometnega kluba Triglav Kranj.