Vaša košarica je prazna.

SELEKCIJA U13 ODIGRALA PREDZADNJE KOLO

GB

Triglav U13:Zarica U15, 5:0 (0:0); Kukavica, Jemec, Varmaz Plava, Istenič, Saloski

Selekcija U13 je danes odigrala predzadnje kolo v jesenskem delu prvenstva v ligi U15 Mnzg.

Ekipa je gostovala pri sosednjem klubu v športnem parku Zarica. Že deževno jutro je nakazovalo, da bodo pogoji za tekmo oteženi. Prvi polčas se je pričel po pričakovanjih, saj smo spremljali enosmerno igro na nasprotnikovi polovici. Fantje so poskušali igrati hiter in napadalen nogomet, vendar je bilo igrišče zelo razmočeno in ni dovoljevalo razviti igro do naših želja. Ekipa je pritiskala na nasprotnikova vrata, vendar žoga ni hotela v gol. Polčas se je tako končal brez zadetkov.

V drugi polčas so igralci krenili še bolj zavzeto z željo po zadetku. Vse skupaj se je obrestovalo, saj je v nasprotnikovi mreži končalo kar pet žog. Ekipa je kljub slabim pogojem na igrišču prikazala odlično nogometno predstavo. Čestitke seveda tudi ekipi Zarice za borbeno in fer igro.

Zadnje kolo jesenskega dela prvenstva ekipa igra naslednji vikend v ŠC Kranj.