Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Objave za medije

Sezono bo sklenil Dan nogometa 2016

10.06.2016

Nogometna sezona 2015/2016 se je, vsaj v tekmovalnem smislu, bolj kot ne zaključila, uradni zaključek pa bo NK Triglav Kranj opravil v nedeljo, 12. junija 2016. V ŠC Kranj bo na sporedu tradicionalna prireditev Dan nogometa, kjer se že praviloma zberejo vsi nogometaši, starši, navijači in prijatelji kluba.

Kljub ne preveč prijetni vremenski napovedi prireditev v vsakem primeru bo, organizatorji p'a so poskrbeli za veliko zanimivosti, ki se bodo odvijali celotno popoldne. Mlado in staro se bo namreč lahko zabavalo ob glasni, jedači in pijači, srečelovu, družabnih igrah, igranju nogometa, košarke in ostalih dejavnostih. Klub se bo s priznanji zahvalil tistim, ki so pustili najgloblji pečat v pravkar končani sezoni, s turnirjem v malem nogometu pa se bo na koncu sezona tudi uradno zaključila.

Vse informacije najdete na povezavi: http://www.nktriglav.si/dan-nogometa-2016

Vljudno vabljeni na peti Dan nogometa, prireditev bo tudi v primeru slabega vremena, in obljubljamo, da vam ne bo žal.

Arhiv objav