Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Objave za medije

V ponedeljek začetek priprav na sezono 2017/2018

08.06.2017

V ponedeljek, 12. junija 2017, bo članska ekipa NK Triglav Kranj začela s pripravami na sezoni 2017/2018. Zgodnejši začetek poletnih priprav gre na račun sezone, ki bo prvič po 2013/2014, obarvana v prvoligaške barve.

V novo obdobje bodo prvaki 2. SNL krenili z novim trenerjem, saj je žezlo od Siniše Brkiča prevzel Anton Žlogar. 39-letni Izolan se bo medijem predstavil ob 16:00 v klubskih prostorih v Športnem centru Kranj, dve uri kasneje pa bo že vodil prvi trening članskega moštva.

Vljudno vabljeni na tiskovno konferenco, kjer bodo za vaša vprašanja na voljo trener Anton Žlogar, športni direktor Siniša Brkič in predsednik NK Triglav Kranj Beno Fekonja. Se razume, za izjave bodo pred začetkom treninga na voljo tudi nogometaši, dovoljeno pa bo snemati tudi del treninga.

Arhiv objav