U10A KONČALA Z JESENSKIM DELOM PRVENSTVA MNZG U11 IN PRVIM DELOM MINIMASTERSA

B.O.

Selekcija U10A je zadnjo tekmo jesenskega dela MNZG U11 pred pričetkom počitnic odigrala na domačem igrišču v Kranju.

V petek smo gostili ekipo NK Visoko-Preddvor in skozi celotno srečanje dominirali ter navduševali s potezami.Kar je najbol pomembno, fantje so prikazali zelo lepo igro in spoštljiv odnos do kluba. Moram poudariti, da se liga U11 igra na dveh polovicah igrišča, kjer rezultatov in lestvice  ni.

V nedeljo smo se odpravili na Minimaster ligo v Slovensko Bistrico. Odigrali smo zadnje tri tekme prvega dela tekmovanja, kjer nastopajo znani klubi (Maribor, Olimpija, Mura, Celje,...). Prvo tekmo z NK Celje smo po odlični predstavi dobili z rezultatom 2:0. Drugo tekmo smo odigrali proti ekipi NK Krško in zmagali z visokih 5:1.  Zadnjo tekmo pa smo odigrali z domačini iz Slovenske Bistrice in nažalost izgubili. Trenutno se nahajamo na 4. mestu lestvice.

Z jesenskim delom smo zelo zadovoljni. Igralci so dokazali, da so lahko dostojen nasprotnik starejšim igralcem.