Vaša košarica je prazna.

U12A v MNZG U13 ligi še vedno neporažena

Ekipa U12A zmagala 4:0 naprotnike iz Preddvora

Dalibor

Danes je potekalo redno kolo v ligi U13. Naša selekcija U12 je gostila ekipo Preddvor-Visoko. Tekmo so naši fantje začeli zelo podjetno in nasprotniku niso dovolili, da bi si na začetku priigralo kakšno priložnost. Fantje so pritiskali na nasprotni gol in že v 8 minuti po golih Davida Saboleka in Aljaža Baltiča povedla 2:0. Do konca polčasa so si fantje priigrali kar nekaj priložnosti, a bili pri zaključkih premalo zbrani.

V drugem polčasu se je nasprotnik nekoliko zbral in poskušal s kontra napadi presenetiti, a se naši fantje niso dali zmesti in z goloma Žige Kranjca in Cene Grilca povišala rezultat na 4:0.

Čeprav so fantje v prvem polčasu na trenutke igrali nekoliko zgubljeno, so v drugem polčasu prestavili v drugo prestavo in stvari odpeljali tako kot treba. Želimo si kompletne ekipe za sobotni derbi s trenutno prvouvrščenim Bledom.