Vaša košarica je prazna.

U12A z dobrimi predstavami na vrhu MNZG U13 lige

Triglav Podgorje : Bohinj 7 : 0 (5:0)

Dalibor

Danes je potekal 7. krog v tekmovanju MNZG U13 lige (skupina A). Naša ekipa U12A pod imenom Triglav Podgorje je na igrišču v Tenetišah gostila ekipo Bohinja.

Začeli nismo po naših pričakovanjih, saj smo zaradi lastne napake nasprotniku omogočili priložnost, ki jo ni znal izkoristiti. A so se fantje kmalu umirili in mlin je začel mleti, tako da smo polčas končali z rezultatom 5:0. Pri tem je potrebno dodati, da smo pri tem tudi zgrešili kazenski strel (Grilec). Drugi polčas so fantje rutinirano pripeljali do konca ter s še dvema zadetkoma tekmo končali z rezultatom 7:0. S tem so po današnjem krogu še edina neporažena ekipa v A-skupini, hkrati pa sami na vrhu lestvice z gol razliko 46:5 (+41), kar samo potrjuje dejstvo o kvaliteti ekipe.

Na tekmi so gledalci lahko uživali v potezah in akcijah naših mladih orlov. V soboto pa derbi na domačem igrišču in naš stari znanec ekipa Šobec-Lesce.