Vaša košarica je prazna.

U14 nadaljuje po zastavljeni smeri

Triglav Domplan : Bled-Bohinj 10:1 (5:0)

Dalibor

Ekipa U14 je to nedeljo gostila ekipo Bled-Bohinj. Na tokratni tekmi smo bili izjemoma kompletni, saj so nas v preteklih tednih pestile tako poškodbe, kot tudi bolezni.

Že na začetku tekme smo nasprotniku želeli pokazati, kdo je domačin v tem obračunu in že v prvi minuti zadeli. Na igrišču smo takoj zagospodarili, tako da je bil večji del tekme igra na nasprotni polovici. A nasprotnik se je zgostil v sredini, tako da smo morali prebijati po krilih, kar nam je v nekaj primerih lepo uspevalo. Do konca polčasa smo zadeli še 4x in odšli na odmor z visokih 5:0. V drugem polčasu smo v 2´ minuti polčasa prejeli gol iz kota. A tudi prejeti gol nas ni zmedel, tako da smo do konca tekme zadeli še 5x in tekmo končali z visokih 10:1.