Vaša košarica je prazna.

U14 pričela prvenstvo s prepričljivo zmago

Ekipa U14 pričela s tekmovanjem v U15 ligi MNZG

Dalibor

Ekipa U14 je otvoritveno tekmo v MNZG U15 ligi odigrala v gosteh pri vrstnikih iz Lesc.

Ko je kazalo, da bo tekma odpovedana, zaradi neurja, predvsem pa zaradi bliskanja in udarov strel v bližnji okolici, se nas je vreme usmililo, tako da se je 20min pred napovedanim pričetkom tekme delno razjasnilo.

A kljub prepričljivi zmagi naših fantov, vse le ni bilo tako prepričljivo. Kar nekaj napak v obrambi je botrovalo k podarjanju polpriložnosti in priložnosti nasprotni ekipi, ki pa jih niso uspeli izkoristiti. Zato pa so naši fantje z visokim pritiskom nasprotno ekipo prisilili v napake, tako da je na polčasu rezultat upravičeno bil na naši strani ( 0:3 ). V drugem polčasu kljub izvedenim menjavam ekipa ni popuščala, tako da je rezultat na koncu ( 0:7 ) kar prepričljiv a obenem realen, saj so si naši fantje priigrali nešteto priložnosti, katere pa nismo znali izkoristiti.

A vseeno je potrebno pohvaliti nasprotnika, ki se je boril do konca in nas poskušal presenetiti s protinapadi oziroma iskati priložnosti iz naših napak.

Že v nedeljo ekipo čaka težak nasprotnik, saj nam v Športni center prihaja ekipa Šenčurja.