Vaša košarica je prazna.

U14 z rezultatskim rekordom

Triglav Domplan : Zarica 22:1

Dalibor

Nedeljska tekma proti ekipi Zarice je po že videnih rezultatih nasprotnika iz prejšnih prvenstvenih krogov dalo slutiti, da bo to predvsem nekakšna trening tekma.

Kljub dejstvu, da so tekmo začeli igralci, ki v prejšnih tekmah niso začenjali oziroma so se vračali po poškodbi, da smo igrali brez dveh igralcev, je bilo to enosmerna igra. Fantje so že na začetku dali vedeti, kdo je gospodar na igrišču in nasprotniku niso pustili zadihati, saj se je nenehno igralo na nasprotni polovici. Rezultat tega je bil rezultat polčasa 9:0. V drugem polčasu dvignjen tempo igre, pa čeprav smo zadnjih 10 minut igrali samo z desetimi igralci v polju, saj se nam je poškodoval igralec po vseh opravljenih zamenjavah. A tudi to ni ustavilo naših igralcev in rezultat 22:1 zaslužen.

Naslednjo nedeljo nov izziv in gostujoča tekma v Preddvoru.