Vaša košarica je prazna.

U14 zmagala proti Gorici

ND Gorica : Triglav Domplan 0:6

Dalibor

Ekipa Triglava U14 se je odzvala povabilu ND Gorice in odigrala zadnjo pripravljalno tekmo pred pričetkom prvenstva v MNZG U15 ligi.

Po novem združeni ekipi Gorice in Bilj sta gostili našo ekipo na igrišču v Biljah. Priznati moramo da smo pričakovali borbeno in težko tekmo, saj sta tako nogometna šola Gorice, kot tudi Bilj veljali za valilnici talentov.

Naši fantje so že na začetku krenili odločno in z visokim presingom, agresivnim odvzemanjem, hitro in kombinatorno igro nasprotniku delali velike preglavice, tako da je ob polčasu na semaforju kazalo 0:2. Tudi drugi polčas podobna zgodba, kjer so si naši igralci priigrali veliko priložnosti in jih nekaj tudi izkoristili, tako da je bil rezultat 0:5 povsem zaslužen.

Tudi s strani stroke nasprotne ekipe smo bili deležni pohval. A vseeno stojimo na trdnih tleh in se zavedamo naših pomankljivosti, tako da jih bomo v bodoče poskušali čimprej odpraviti, pozitivne pa še izboljšati.

Že v nedeljo 30.08.2020 čaka ekipo prvi prvenstven obračun v Lescah proti ekipi Šobec-Lesce U15.