Vaša košarica je prazna.

U15 s polnim izkupičkom iz Jesenic

NK KOV Jesenice : NK Triglav 0:2

Milan

Ekipa U15 je odigrala v soboto prvenstveno tekmo v gosteh proti Jesenicam in zmagala z rezultatom 0:2. Že pred tekmo se je vedelo, da bo šla tekma bolj na "nož", saj je obenem predstavljal gorenjski derbi, kar se je v resnici tudi zgodilo. Kljub temu je naša ekipa v prvem polčasu zagospodarila na igrišču in nasprotniku ni prepuščala veliko prostora in časa za pripravo napadov. Naši fantje so si ustvarili kar nekaj priložnosti za gol, a izkoristili iz igre eno, ko je zadel Žan Kovačevič. Za podvojitev vodstva je poskrbel Sergej Stojanov iz najstrožje kazni. V drugem polčasu je dež naredil svoje, saj so se razmere na igrišču precej poslabšale. A kljub vsemu so si naši fantje priigrali nekaj priložnosti, ki bi jih z malo več zbranosti lahko pretvorili v zadetke. Tekma je končala z rezultatom 0:2 za naše orle, ki so si zmago pošteno priborili in nakazali da zadeve tečejo v pravo smer. Vse pohvale igralcem in trenerju na zmagi.

V nedeljo igramo domačo tekmo proti Jadran Dekanom ob 11:00 uri, kjer želimo igro še nekoliko nadgraditi in osvojiti vse tri točke.