Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

URADNO: Proti Mariboru tudi z navijači!

V četrtek se obeta popoln nogometni spektakel

V 28. kolu Prve lige Telekom Slovenije bo NK Triglav Kranj na svojem stadionu v Kranju gostil NK Maribor. Dvoboj bo v četrtek ob 18:00, že tokrat pa bodo na stadionu znova lahko prisotni tudi navijači oziroma obiskovalci.

V skladu s predpisi in rahljanjem ukrepov po pandemiji koronavirusa, zdaj pa tudi z zeleno lučjo upravne enote, bo Triglav lahko četrtkov obračun proti najuspešnejši slovenski nogometni ekipi odigral s prisotnostjo omejenega števila gledalcev.

Vstopnice za obračun si lahko zagotovite na portalu mojekarte.si danes od 15:00 naprej. Število vstopnic za gledalce je omejeno na 335.

Vse imetnike sezonskih vstopnic naprošamo, da si rezervacijo vstopnic naredijo v pisarni kluba vsak dan med 08:00 in 15:00 (ali na info@nktriglav.si / 04 238 00 50). Rezervirane vstopnice za imetnike sezonskih vstopnic in sponzorje kluba bodo do srede, 17.06.2020 do 12:00 ure za tekmo z Mariborom in Aluminijem.

Foto: NK Triglav Kranj / Sportida.com