Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Veličina našega kluba nima meja

Ekipa Triglava v mlajših selekcijah deluje po pravilih Fair play

Dalibor

Današnja tekma v ligi U13 je bila za ekipo Triglav Podgorje specifična. Pri ogrevanju smo opazili, da ima domača ekipa samo šest(6) igralcev in golmana. Naši fantje so ob predlogu našega trenerja brez pomislekov pristali, da izenačijo moči na igrišču, tako da so tudi sami igrali s šestimi igralci in golmanom. S tem Nogometni klub Triglav Kranj vsem klubom na gorenjskem sporoča, da je resnično velik v Fair play-u.

Rezultat ni bil več pomemben, saj jih v klubu učimo, da je Fair play obnašanje pred rezultati in če se po teh pravilih ravnaš, se ti to prej ali slej vrne. Fantom se je to že na sami tekmi povrnilo, saj so zmagali z visokih 2:16(1:8).

Na koncu lahko samo čestitam fantom nad takšnim odzivom, nasprotni ekipi pa prav tako na borbenosti, ki so jo prikazali na tekmi.