Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav

Začetek traila, ki je zapolnil kapacitete

Množičen odziv na drugi trail NK Triglav Kranj

Poleti je NK Triglav Kranj organiziral premierni »trail« za nogometaše,  ki iščejo svojo pot v svet poklicnega nogometa. Tam smo izluščili tudi Victorja Aliago Verduja, ki je kasneje podpisal pogodbo in nastopa za člansko ekipo Orlov.

V teh dneh pa poteka že drugi tovrstni dogodek, ki je presegel vsa pričakovanja. Že nekaj dni pred začetkom so bile omejene kapacitete igralcev zapolnjene, tudi tokrat pa na delu v Kranju spremljamo številne nogometaše iz različnih delov sveta.

Skupno na naših terenih vadi 21 nogometašev, od tega je pet vratarjev, povprečna starost pa je 21,5 let. Dokazujejo se slovenski igralci in številni tujci, med drugim tudi Italijani, Grki in predstavniki iz ZDA.

Nogometaši se bodo strokovnemu štabu bordo-belih dokazovali vse do sobote, ko jih čaka še zadnja tekma. Nad projektom bdi vodja skavtske službe Špendi idrizi, igralce spremljajo tudi ostali trenerji kluba, vratarje pa ima pod nadzorom trener vratarjev mladinske akademije Jure Ikič.

Foto: NK Triglav Kranj