NK Triglav Kranj - NK Dob 1:0 (1:0)
Tijanič

NK Triglav XI: Curanovič, Kuhar, Kumer, Alić, Mlakar, E. Kryeziu, Udovič, Tijanič, Križaj, Crnov, Majcen.

Igrali so še: Arko, Marinović, Franjić, Osikel, Kopač, Rogelj, Afoakwa, Hasanaj, Žurga, D. Kryeziu

Sredino popoldne je prineslo prvo pripravljalno tekmo članske ekipe NK Triglav Kranj v zimskem pripravljalnem obdobju. V Kranj so prišli gostje z Doba, ekipa iz druge slovenske nogometne lige, moštvi pa sta prikazali zanimivo nogometno predstavo.

Bordo-beli so slavili z 1:0, edini zadetek na obračunu je v prvem polčasu dosegel David Tijanič. Trener Orlov Dejan Dončić je minutažo kar najbolj razporedil, priložnost za igro je dal vsem nogometašem, vključno s Franjićem in Marinkovićem, ki sta na preizkušnji.

Nova pripravljalna tekma bo na sporedu v soboto, ko se bosta v Kranju pomerila Triglav in Domžale.