Triglav Cup Kranj Moje karte Mi navijamo za Triglav
Vaša košarica je prazna.

ZMAGOVIT ZAČETEK SPOMLADANSKEGA DELA

M.Ž. - J.K.

Po dolgem pripravljalnem obdobju, se je tudi za ekipo NK Triglav U15 začel spomladanski del sezone v 1.SNL-zahod. V prvem kolu smo gostili ekipo NK Olimpije iz Ljubljane. Prikazali smo zelo dobro igro in zasluženo zmagali z rezultatom 4-1.

V prvem polčasu smo zadeli samo enkrat, čeprav smo imeli ogromno priložnosti in bi lahko že na začetku odločili zmagovalca. Drugi polčas je bil potem bolj učinkovit, zabili smo še tri zadetke. Škoda le, da smo ob koncu srečanja prejeli zadetek, saj gostje niti enkrat niso nevarno ogrozili naših vrat.

Omeniti je potrebno , da so za ekipo NK Triglav U15 debitirali trije igralci letnika 2005.

Bor Zupančič, Jaša Požgaj in Žan Luka Čampa, ki je zabil tudi prvenec v 1.SNL-zahod. Vsi trije igralci so produkt naše nogometne akademije in bodo v naslednji sezoni glavni nosilci ekipe. Skozi pripravljalno obdobje so dobro trenirali in dokazali, da zmorejo konkurirati ostalim igralcem v ekipi.

Ostale strelci so bili še Mijić, Eržen in Kuvek. V naslednjem krogu odhajamo na gostovanje na Vrhniko, kjer upamo na ponovno dobro igro in tri točke.